Fiberadapteren har keramisk hylse. Adapteren kan monteres med klips eller flenser. Den blå fargen indikerer single modus kabling

Nettverkskabel for hjem, små og mellomstore bedrifter. Cat.6 kabler brukes i installasjoner der krav til overføringshastighet ikke overstiger 1Gbps, og ikke til endre seg i fremtiden. Klarer 1Gps hastighet og 250MHz båndbredde (10Gbps over kortere avstander).

Nettverkskabel for hjem, små og mellomstore bedrifter. Cat.6 kabler brukes i installasjoner der krav til overføringshastighet ikke overstiger 1Gbps, og ikke til endre seg i fremtiden. Klarer 1Gps hastighet og 250MHz båndbredde (10Gbps over kortere avstander).

LinkIt Patch Cat.6a-kabler skiller seg ut med sin imponerende 50 mikron gullbelegg, som gir enestående korrosjonsbeskyttelse og optimal signaloverføring. En annen annen viktig egenskap er støtte for PoE++ (Power over Ethernet++)-standarden, som muliggjør robust strømleveranse over nettverkskabler. Dette gjør enheten ideell for strømkrevende applikasjoner som kameraer, tilgangspunkter og andre enheter som krever ekstra strøm.

Den modulære pluggen er utstyrt med en tanglefree lås som forhindrer irriterende kabelfloker og sikrer en problemfri tilkoblingsopplevelse. Kabelen leveres med en høykvalitets klar plugg, som gir ekstra styrke og beskyttelse til kabelendene og sikrer holdbarhet og pålitelighet, selv i krevende miljøer.

Kabelens ytelse tilfredstiller kravene for Cat.6a (ANSI / TIA-568-C.2 og ISO 11801).

Nettverkskabel for hjem, små og mellomstore bedrifter. Cat.6 kabler brukes i installasjoner der krav til overføringshastighet ikke overstiger 1Gbps, og ikke til endre seg i fremtiden. Klarer 1Gps hastighet og 250MHz båndbredde (10Gbps over kortere avstander).

Halogenfri strømkabel Schuko til C13, med kabeltype H05Z1Z1, VDE-testet, rett kontakt i begge ender. Godkjenninger: RoHs, CE, VDE

Strømkabel som brukes fra vegg til notebook, 2-polet. CEE 7/16 til IEC-320-C7 vinklet. Godkjenninger: RoHS, CE, VDE.

LinkIT MTP kasett OS2 24xLC-2MTP. Kassetten inneholder USConec kontakter og har 24 utganger i kontakttype LC.

Kostnadseffektiv fiberkabelløsning for kortoverføring. Våre OM1 multimode fiber patch-ledninger er 100% testet og sertifisert. De er designet for høyhastighets og eldre nettverk som Fast Ethernet, Gigabit Ethernet og Fibre Channel, og støtter 1G datahastigheter på opptil 550 m og 10Gb opp til 33 m.

Kostnadseffektiv fiberkabelløsning for kortoverføring. Våre OM3 multimode fiber patch-ledninger er 100% testet og sertifisert. De er designet for høyhastighets og eldre nettverk som Gigabit Ethernet og Fibre Channel, og støtter 10G datahastigheter på opptil 300 m og 40 / 100Gb opp til 100 m.